Pozytywna Przychodnia

Z wielką radością informujemy, że działa już Pozytywna Przychodnia w Gdańsku przy ul. Św. Brata Alberta 26 w Gdańsku Kokoszkach, gdzie znajdziecie Państwo bezpłatną podstawową opiekę zdrowotną dla dzieci i dorosłych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Przychodnia jest nowoczesnym i przyjaznym miejscem, gdzie wszyscy będą mogli dbać o swoje zdrowie wsparci przez profesjonalny, doświadczony i życzliwy zespół, który udało nam się zebrać. Już dziś przychodnia, przede wszystkim, oferuje:

– podstawową opiekę zdrowotną specjalisty medycyny rodzinnej, pediatry,

– opiekę pielęgniarki i położnej,

– nadzór koordynatora POZ,

– badania laboratoryjne, radiologiczne

– programy profilaktyczne.

Jeśli chcecie Państwo korzystać z Pozytywnej Przychodni to zachęcam, abyście zostali formalnie jej pacjentami. W tym celu wypełnijcie proszę deklaracje wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej. Możecie to zrobić tradycyjną drogą bezpośrednio w rejestracji Pozytywnej Przychodni, albo też pobierając deklarację ze strony internetowej przychodni (www.pozytywneprzychodnie.pl) i przekazując ją za pośrednictwem Dyrektora Waszej placówki. Bądź też, drogą elektroniczną, bezpośrednio poprzez Internetowe Konto Pacjenta (IKP), logując się za pośrednictwem strony pacjent.gov.pl